לוגו

מעצמת הייטק שחשוב להכיר: הכירו את אמדוקס

חברת אמדוקס נחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום ההייטק כאן בישראל, ובעבור רבים היא משמשת כמודל לדוגמה ומופת בכל הקשור לחשיבה מחוץ לקופסה, חדשנות וטכנולוגיה. מה חשוב לדעת אודות מעצמת ההייטק? כל הפרטים בכתבה הבאה.

אמדוקס – כל מה שצריך לדעת

אמדוקס הוא תאגיד ישראלי המתמחה בתחום של שירותי תוכנה. אמדוקס, שנוסדה ב-1982, צמחה והפכה למובילה עולמית בתחומה, עם למעלה מ-19,000 עובדים מישראל ומכל רחבי העולם, כאשר החברה מספקת את השירות ללקוחות מכל רחבי העולם. חברת הייטק כמו זו מציעה תוכנות ופתרונות למערכות של חיוב לקוחות ומערכות לניהול קשרי לקוחות. התוכנה והשירותים שלה נועדו לעזור ללקוחות לשפר את התפעול שלהם, להפחית עלויות ולשפר את חווית הלקוח. אחת מהסיבות המרכזיות מדוע מדובר במעצמת הייטק שאותה חשוב להכיר נובע בעקבות נקודת החוזקה המשמעותית שלה – חדשנות. מאז הוקמה ועד היום פועלת אמדוקס משקיעה רבות במחקר ופיתוח. נכון להיום, אמדוקס מספקת שירות של מערכות לחיוב לקוחות לכ-90% מחברות הטלפון בארה"ב. הנהלת החברה נמצאת ברעננה ואילו המשרדים המרכזיים נמצאים בסנט לואיס בארה"ב.  התמקדות בחדשנות סייעה לאמדוקס להישאר בקדמת הטכנולוגיה בתעשייה, ובהתאם לכך למצב את החברה כאחד מהמקומות המבוקשים ביותר לתעסוקה. עדות לחדשנות של החברה ניתן למצוא בזיהוי של בעלי החברה בכל הקשור לעלייה של מסחר מקוון, אמדוקס הייתה אחת מהחברות הראשונות שזיהו את הפוטנציאל, ובהתאם לכך הצליחה לפתח פתרונות ללקוחות שהפכו אותה למעצמה חזקה המעסיקה אלפי עובדים, ומצליחים לעמוד בסערות רבות, גם כאשר מצב השוק מתערער.

בנוסף, בשנים האחרונות אמדוקס מרחיבה את נוכחותה בתחום מחשוב הענן. החברה פיתחה מגוון פתרונות מבוססי ענן המאפשרים לטלקום שנועדו להפחית עלויות, ולשפר את הזריזות. לדוגמה, פתרון ניהול ההכנסות מבוסס הענן מאפשר ללקוחות להשיק במהירות ובקלות מוצרים ושירותים חדשים, בעוד שהפתרון לניהול חווית לקוח מבוסס ענן מסייע לספק חוויות מותאמות אישית ללקוח, באופן אשר משרת את הצרכים הנדרשים.

תעסוקה באמדוקס – תנאים מצוינים ואווירה חדשנית

מאחר ומדובר בחברה מובילה וחדשנית, אין זה פלא כי הביקוש לעובדים הוא גבוה, גם מצד החברה אבל גם מצד בעלי מקצוע שרוצים להשתלב בליבת העשייה של חברה מצליחה וחדשנית, ובכך לנצל את העבודה לטובת קידום אישי ומקצועי. החברה מציעה מגוון רחב של משרות – החל מפיתוח תוכנה ועד ניהול פרויקטים, ישנן הזדמנויות רבות למצוא תפקיד המתאים לכישורים ולתחומי העניין. לצד זה, אי אפשר להתעלם מהיתרון של עבודה בחברה הזו, מאחר והיא ידועה במחויבותה לטפח סביבת עבודה תומכת ושיתופית, שיכולה להיות בעלת ערך רב לצמיחה אישית ומקצועית. אמדוקס שמה דגש חזק על הכשרה ופיתוח של עובדים, ומציעה מגוון קורסים מקצועיים. החברה מחזיקה בסניפים בדרום הארץ, אזור הצפון וכן אזור השרון. באתר של חברת dialog תוכלו למצוא משרות פנויות ולהגיש קורות חיים, ובכך לנצל גם את ערך המוסף המתקבל בזכות תנאים לעובדים – החל מימי כיף וגיבוש, ארגון אירועים מיוחדים בעבור עובדים ובני המשפחה ועוד. 

לסיכום

אמדוקס היא חברת הייטק שמצליחה להשפיע באופן משמעותי על התעשייה כאן בישראל וגם בעולם, וזאת בשל עשייה ענפה בתחום של פתרונות חדשניים שעזרו לה  לבסס מוניטין חזק בקרב לקוחות ברחבי העולם. עם התמקדות מתמשכת בחדשנות ובשירות לקוחות, מדובר במקום עבודה שיכול להעניק לעובדים לא רק תנאים מצוינים, אלא גם יכולת להשתלב בליבת הטכנולוגיה. דרך האתר של חברת ההשמה dialog תוכלו למצוא משרות פנויות, ובהתאם לכך לקדם את הקריירה.

נגישות