לוגו

בוחרים אטלס – ומוצאים מקורות מימון בקלות: הכירו את הדרך החדשה שלכם לגיוס תרומות לעמותות

אם עד לפני מספר שנים תהליך גיוס לעמותה היה כרוך בהגעה פיזית מדלת לדלת או בפרסום אשר מתבצע באמצעים מסורתיים כמו למשל מגזינים או עיתונים, כיום ניתן ואף רצוי לנצל את השירות של חברות מקצועיות אשר מספקות לכם כבעלי העמותה או כחברים בעמותה את היכולת לגייס כספים, ולהניב בסופו של דבר הצלחה אשר תאפשר לכם להמשיך את הפעילות השוטפת של העמותה שלכם. איתור של מקורות מימון איכותיים אשר ישלימו את תהליך הגיוס יכול להתבצע דרך האתר עד אטלס אשר מאפשר לבעלי עמותות לא רק למצוא מקורות מימון בקלות, אלא גם לקבל סיוע לכל אורך הדרך. מה חשוב לדעת אודות הדרך החדשה לגיוס תרומות לעמותות? להלן כל הפרטים.

גיוס תרומות – כך תוכלו לעשות זאת בקלות אבל גם בשקיפות

הנושא של גיוס תרומות הוא נושא אשר מדיר שינה מעיני מייסדים של עמותות כמו גם מנהלים אשר מבינים כי מדובר במנוע צמיחה משמעותי, בן אם מדובר בעמותה חדשה ובוודאי כאשר מדובר בעמותה ותיקה שרוצה להמשיך ולהרחיב את הפעילות שלה. אחד היתרונות הבולטים של חברת אטלס נובע בשל היכולת שלכם כבעלי עמותה להיעזר בפלטפורמה מתקדמת אשר במסגרתן ניתן לאתר מגוון רחב של מקורות מימון, לכן מי קולות קוראים ועד תורמים פרטיים אשר תומכים בפעילות של עמותות חברתיות כאן במדינת ישראל. מקור מימון חשוב כמו זה מהווה דרך מצוינת לא רק להגדיל את סך התרומות לעמותה אלא גם לנהל את ההליך הגיוס באופן יעיל ומקצועי, כל זאת בסיוע מצד צוות אשר מלווה אתכם לכל אורך הדרך.

אטלס היא חברה אשר הצליחה לפתח פתרונות חדשניים אשר מאפשרים לבעלי עמותות להגדיל את מקורות המימון, לצד יכולת לנהל את כלל התהליכים בדרך שהיא גם קלה, אבל גם מתקדמת. הבסיס לגיוס כספים מוצלח מתחיל באיתור של מקורות מימון איכותיים, ועל כן אטלס הצליחה לפתח פלטפורמה חדשנית אשר מאפשרת לקבל גישה לאלפי מקורות מימון אשר מתעדכנים בזמן אמת, כאשר לצד זה ניתן לקבל גם תמיכה מקצועית מצד מפתחי משאבים כמו גם מידענים הפועלים לטובת השלמת הליך הגיוס, בהתאם ליעדים שנקבעו.

פתרונות גיוס חדשניים

כבעלי עמותות אתם כבר מבינים כי בעידן טכנולוגי, אפשר ואף רצוי לנצל את הכלים המתקדמים אשר אותם ניתן לקבל דרך חברות מקצועיות, כמו למשל חברת אטלס. החברה הוקמה מתוך מטרה לסייע לעמותות לנהל את כלל התהליכים של איתור מקורות מימון באופן קל ופשוט, כאשר החזון של החברה הוא להעצים את החיבור בין ארגונים לבין תחום הפילנתרופיה וזאת באמצעות פיתוח של כלים טכנולוגיים אשר נועדו לעזור לעמותות לצלוח את האתגר של גיוס משאבים. על כן, מדובר בהזדמנות נהדרת לא רק להתנסות בפיתוח טכנולוגי פורץ דרך, אלא גם להיעזר במאגר אשר מכיל מקורות מימון אשר דרכם ניתן לשפר את התוצאות, ולהוביל בסופו של דבר ליצירה של מענה אשר יעניק לכם את היכולת להשלים את תהליך הגיוס, ואף לעבור את היעדים אותם הגדרתם מראש, כל זאת בליווי מקצועי אשר מתבצע על ידי צוות מיומן ועתיר ניסיון.

לסיכום

אם אתם מתלבטים לגבי הדרך הנכונה והמהירה לאתר כספים לעמותה שלכם אפשר ואף רצוי להיעזר באתר של אטלס השני מעניק לכם את היכולת להיעזר במאגר של תורמים כמו גם קרנות קוראים שמהם ניתן לגייס את הכספים לטובת העמותה שלכם.

נגישות