לוגו

מבחירת מלונות בפטאיה ועד אטרקציות בבנגקוק – כך תתכננו חופשה חלומית בתאילנד!

תאילנד היפיפייה היא היעד שמתאים לכולם, והיא יכולה לספר לכם חוויות רבות, תמונות עוצרות נשימה ומגוון שלא תמצאו במקומות אחרים. הטיול מתחיל כאן.

איך להתכונן לטיול?

אתם לפני או אחרי צבא או שבדיוק למדתם לפתוח עוסק מורשה ואתם מתכוונים לפתוח את העסק ולעבוד מהחוף בתאילנד או שאתם סתם רוצים לתכנן חופשה בתאילנד, אתם צריכים לקחת בחשבון שעליכם להכין את עצמכם ואת הנסיעה לפני שמגיעים למדינה היפהפייה הזאת.

 • חיסונים
  ראשית, טיול בתאילנד דורש להתחסן בחיסונים שונים על מנת לשמור על הבריאות שלכם ביעד הרחוק, כך תוכלו להימנע ממחלות שונות שאתם עלולים להידבק בהם שם. קבעו תור, והתחסנו לפני הטיסה.
 • מזג אוויר
  שנית, בדקו מה מזג האוויר במקומות שאותם אתם רוצים לבקר. מזג האוויר בתאילנד שונה ממזג האוויר בישראל, ולכן הסתכלו בתחזיות כדי שתוכלו לבחור את הזמן שהכי נוח לכם לטייל בו.
 • דרכון וכרטיסי טיסה

דבר שלישי, החלק המובן מאליו, הכינו את המסמכים הנדרשים ליציאה מהארץ, כמו דרכון וכרטיס טיסה. כדאי לבדוק מראש את הדרכון, לוודא שהוא בהישג יד, ושהתוקף שלו לא עומד להיגמר. תוכלו למצוא טיסות זולות יותר, אם תקנו את הכרטיסים מוקדם.

ה-טיול!

אחרי שהכנתם את הגוף, הכרטיסים והדרכון, ואולי אפילו את הספר שאותו אתם רוצים לקרוא במהלך הטיול, הגיע הזמן לבחור את מסלול הטיול ואת האטרקציות.

 • אופי הטיול
  תאילנד היא מדינה עצומה שבתוכה תוכלו למצוא ערים, איים וכפרים, ולכן אתם תוכלו להנות מטיול עירוני, מטיולים בטבע, ומבטן גב על החוף בחופשה אחת. בחרו מה מתחשק לכם, ואם אתם רוצים לנסוע עם אנשים אחרים או לבד. המקומות השונים בתאילנד יכולים להבטיח שתוכלו להנות מסוגים שונים, וכדאי אפילו באותו הטיול.
 • ביטוח נסיעות
  אחרי שבחרתם את אופי הטיול תוכלו לקנות ביטוח נסיעות לחו"ל שיעזור לכם במקרה הצורך. הרפואה בתאילנד היא ברמה נמוכה מישראל, ולכן כדאי שביטוח הנסיעות יבטח אתכם בכל האטרקציות שאתם רוצים לחוות בתאילנד בלי שתצטרכו להוציא כספים מיותרים.
 • ערים ואזורים בתאילנד

תאילנד היא מדינה עצומה שבדרומה תוכלו לבקר באיים שונים ולהנות מנופים מדהימים ואטרקציות שונות, למשל, תוכלו למצוא פארק מים בפוקט לצד מקדשים. צפונה יותר תמצאו את בנגקוק שהיא עיר הבירה העמוסה והמגוונת של תאילנד. ובצפון תמצאו מקומות כפריים יותר, ולבקר שבטים שונים שנמצאים באזור.

מלונות

בהתאם לאופי הטיול שאתם בוחרים, תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של מקומות לינה איפה אתם רוצים להניח את הראש. בפטאיה, לדוגמה, תוכלו לבחור במקומות לינה בעיר שבהם תוכלו להתפנק. לחילופין, באזורים הכפריים תוכלו למצוא הוסטלים לתיירים או בקתות לינה.

לסיכום

נסיעה לתאילנד דורשת הכנות לקראת הטיסה. טיול, עבודה מרחוק או חופשה לתאילנד דורשים מאיתנו להתחסן, כדי לשמור על הבריאות. בגלל השוני בין המדינות, חשוב לבדוק את מזג האוויר כדי לקנות כרטיסים לזמן שבו יהיה נעים לשהות במדינה, ואז אפשר למצוא את הדרכון, לבדוק שהוא בתוקף ולהזמין כרטיסי טיסה. תאילנד היא מדינה גדולה ומגוונת, ולכן חשבו איזה סוג של אטרקציות וחוויות אתם רוצים בטיול הזה. רכשו לכם ביטוח נסיעות לחו"ל כדי שתוכלו לחסוך הוצאות מיותרות במקרי הצורך. אחרי כל אלה בחרו לכם את הערים או האזורים בהם אתם רוצים לבקר, ושריינו לכם מקומות לינה בהתאם לחוויה שאתם רוצים.

נגישות