לוגו

מהדורת שוטנשטיין, מתנות לבר מצווה ומגוון ספרי קודש: הכירו את אוצר הספרים

ההזמנה לחגיגת בר המצווה תלויה על המקרר ומזכירה לנו אם שכחנו שעלינו להעניק מתנה מכובדת לחתן בר המצווה הצעיר. איזו מתנה ניתן לרכוש לנער שזה עתה חוגג את כניסתו לעולם התורה והמצוות? אוצר הספרים – הבית של ספרי הקודש, מציע מגוון ספרי קודש כמתנה לבר מצווה. מסטים של גמרות מבוארות ועד ספרים בודדים בעלות נמוכה. אוצר הספרים – החנות האינטרנטית הזולה ביותר לרכישת ספרי קודש יקרי ערך.

גמרא מהדורת שוטנשטיין

מהדורת שוטנשטיין היא מהדורה מבוארת של התלמוד הבבלי. מהדורה זו כוללת את צילום דף הגמרא של ש"ס וילנא המסורתי לצד פירושי רש"י, פירושי התוספות וכן הערות למדניות שונות. הוצאה זו כוללת תרגום לאנגלית ולצרפתית מלבד המהדורה הפופולרית בעברית. צילום עמוד הגמרא המסורתי מכונה "צורת הדף" ולצידו עמוד הכולל פרשנות וביאור לתלמוד הנכתב בארמית. הפירושים השונים לקוחים מדברי הראשונים והאחרונים. עמוד הפירוש כולל 2 חלקים: תרגום מילולי, סימני פיסוק ומילות קישור למילות הטקסט התלמודי בארמית – נמצאים החלק העמוד העליון בנוסף לביאור מפורט על נושא הסוגייה ואילו בחלקו התחתון של עמוד הביאור, ישנן הערות שוליים לנכתב בחלק העליון. חלק זה כולל פרשנות נרחבת ומעמיקה יותר.

תלמוד בבלי מהדורת שוטנשטיין מהווה מתנה יוקרתית ומכובדת עבור חתן בר המצווה שכבר התחיל ללמוד גמרא ומהדורה זו תוכל לסייע לו בהבנת הסוגיות הנלמדות.

ספרי מוסר

במידה ואתם מוזמנים לבר מצווה של מכרים בלתי מחייבים ואינכם נדרשים להביא עמכם מתנה מפוארת, תוכלו להביא אתכם ספר מוסר מאלף בנושא אמונה ותיקון המידות. באתר אוצר הספרים קיימות שתי קטגוריות מהן תוכלו לשלוף את הספר הרצוי: קטגוריית ספרי מוסר וקטגוריה של השקפה ואמונה. חשוב להתאים את אופי הספר כמתנה לילד בן ימינו. העדיפו ספר קליל המציע דרכי חשיבה מעניינות ומגיש תוכן איכותי במתק לשון.  

חומש עם פירוש רש"י כפשוטו

אחד מנכסי צאן וברזל היקרים בבית היהודי הוא חומר עם פירוש רש"י מבואר, קריא ומוסבר היטב. חמישה חומשי תורה בפורמט בינוני או גדול – פשוטו של מקרא, הם מתנה אולטימטיבית לכבוד בר המצווה. בעיון בחומשים אלו יוכל הנער לרכוש ידע רוחני רב בפירוש רש"י על המקרא. צורת העמוד כוללת את פסוקי המקרא עם פירוש רש"י ובתחתית העמוד ישנו פירוש רש"י מבואר באותיות עבריות עם מילות קישור המסבירות את דבריו של רש"י בבהירות רבה. ביאור מפורט וברור להבנה מעמיקה של דברי רש"י.

ספר הלכות שבת

קיימים מגוון ספרי הלכות שבת בעולם ספרי הקודש, תוכלו לבחור בין ספרי הלכות הלכתיים ותיקים כמו: אורחות שבת או שמירת שבת כהלכתה, או לבחור בספר הלכות שבת מצולם, מנוסח באופן סיפורי או כל ספר אחר המציג את ההלכות בצורה חווייתית. ספר הלכות שבת הוא ספר שימושי ביותר שכן שבת מגיע בקביעות מדי שבוע… בהענקת ספר הלכתי בנושא שבת, תוכלו לחשוף את הנער להלכות השונות הכרוכות ביום הקדוש בשבוע.

לסיכום

אוצר הספרים מציע לכם את כל עולם הספרים היהודי בקליק. תוכלו להזמין בקלות ספרים בכל הקטגוריות הנוגעות לספרי קודש במחיר הזול ביותר. ניתן לבוא לאסוף את הספרים מהחנות ברחוב עם ועולמו 3 ירושלים או ליהנות משליח עד הבית לבחירתכם. מאחלים לכם וליקרים לכם המון מזל טוב!

נגישות