לוגו

אור בן שושן: כך חברת אטלס תורמת לפילנתרופיה בישראל

ברוכים הבאים לעולם של אטלס, סטארט-אפ פילנתרופי חדשני המחולל מהפכה באופן שבו עמותות בישראל משיגות מימון ובונות שותפויות בעלות השפעה. תארו לעצמכם שיש לכם גישה לאוצר של נתונים שחושף מי הם שחקני המפתח בנוף הפילנתרופי, למי הם תורמים וכיצד המשימות שלהם מתיישבות עם שלכם. אטלס מציעה בדיוק את זה באמצעות מסדי הנתונים המקיפים שלה ומעצימה עמותות עם פרופילים ארגוניים מפורטים, היסטוריית תרומות, תובנות מנהיגות ויכולת התאמת אג'נדה. על ידי מינוף מידע זה, עמותות יכולות לעצב הצעות ממוקדות, ליצור בריתות אסטרטגיות ובסופו של דבר לשפר את השפעתן על הקהילות שהן משרתות. המשיכו לקרוא כדי לדעת כיצד אטלס משנה את הפילנתרופיה בישראל והופכת כל תרומה לנחשבת.

משימתו של אטלס

אטלס הוקמה על ידי אור בן שושן עם משימה ברורה: להעצים ארגונים ללא כוונת רווח על ידי מתן מידע מפורט ונגיש שיכול לעזור להם למקסם את הזדמנויות המימון שלהם. על ידי הצעת חבילה של מאגרי מידע, אטלס מאפשרת לארגונים אלה לזהות תורמים פוטנציאליים, להבין דפוסי תרומות ולהתאים את המשימות שלהם לאלה של תומכיהם.

מאגרי מידע מקיפים לעמותות

במרכז ההיצע של אטלס נמצאים מאגרי המידע שנאספו בקפידה. מאגרי מידע אלה מספקים שפע של מידע שעמותות יכולות להשתמש בו לטובתן:

  • פרופילים ארגוניים: עמותות יכולות לגשת לפרופילים מפורטים של ארגונים פילנתרופיים. זה כולל מידע על מי הם ארגונים אלה, המשימות שלהם ואת תחומי המיקוד שלהם. תובנות אלה הן יקרות ערך עבור ארגונים ללא כוונת רווח המבקשים לשתף פעולה עם ארגונים בעלי דעות דומות.
  • רשומות תרומות: מאגרי המידע של אטלס עוקבים אחר היסטוריית התרומות ומאפשרים לעמותות לראות מי תורם למי. תכונה זו מסייעת לארגונים לזהות תורמים פוטנציאליים שיש להם היסטוריה של תמיכה במטרות דומות, מה שהופך את מאמצי גיוס הכספים שלהם לממוקדים ויעילים יותר.
  • מידע מנהיגותי: הידיעה מי עומד בראש ארגונים פילנתרופיים היא חיונית עבור עמותות המעוניינות לבנות קשרים ונטוורקינג ביעילות. אטלס מציעה מידע על מקבלי החלטות מרכזיים בארגונים אלה ומאפשרת תקשורת ומעורבות טובות יותר.
  • התאמת אג'נדה: אחד המאפיינים הבולטים של מאגרי המידע של אטלס הוא היכולת להתאים ארגונים לארגונים אחרים שהאג'נדות שלהם תואמות באופן הדוק את שלהם. זה מבטיח שעמותות יכולות למצוא שותפים ותומכים שמתעניינים באמת בעבודתם, מה שמוביל לשיתופי פעולה משמעותיים ופרודוקטיביים יותר.

קידום הפילנתרופיה בישראל

תרומתו של אור בן שושן אטלס לפילנתרופיה בישראל היא רבת פנים. על ידי מתן הכלים הדרושים לעמותות כדי להשיג מימון ולבנות שותפויות אסטרטגיות, אטלס מסייעת לחזק את המגזר כולו. הנה כמה דרכים מרכזיות שבהן אטלס מחוללת שינוי:

  • הזדמנויות מימון מוגברות: עם גישה למידע מקיף על תורמים פוטנציאליים ודפוסי הנתינה שלהם, עמותות יכולות לנסח הצעות משכנעות יותר ולמקד את מאמצי גיוס הכספים שלהן בצורה יעילה יותר. זה מוביל ליותר הזדמנויות מימון ומאפשר לארגונים להרחיב את התוכניות והשירותים שלהם.
  • שותפויות אסטרטגיות: היכולת לזהות ארגונים בעלי אג'נדה דומה מאפשרת לעמותות ליצור שותפויות אסטרטגיות שיכולות להגביר את השפעתן. על ידי עבודה משותפת, ארגונים אלה יכולים לאגד משאבים, לשתף ידע ולשתף פעולה בפרויקטים המקדמים את המטרות המשותפות שלהם.
  • שקיפות מוגברת: אטלס מקדמת שקיפות במגזר הפילנתרופי על ידי הנגשת מידע. שקיפות זו מסייעת לבנות אמון בין תורמים לעמותות, ומעודדת יותר אנשים וארגונים לתרום למטרות צדקה.
  • קבלת החלטות מבוססות נתונים: הנתונים המפורטים המסופקים על ידי אטלס מאפשרים לעמותות לקבל החלטות נבונות לגבי אסטרטגיות גיוס הכספים והשותפויות שלהן. גישה מבוססת נתונים זו מובילה לשימוש יעיל ואפקטיבי יותר במשאבים וממקסמת את ההשפעה של כל תרומה שמתקבלת.

סיפורי הצלחה

מספר עמותות בישראל כבר נהנו ממאגרי המידע של אור בן שושן. לדוגמה, עמותה קטנה המתמקדת בתוכניות חינוכיות הצליחה לזהות תורם גדול שיש לו היסטוריה של תמיכה ביוזמות דומות. עם המידע הזה, העמותה גיבשה הצעה מותאמת שבסופו של דבר השיגה מימון משמעותי, שאפשר להם להרחיב את התוכניות שלהם לבתי ספר נוספים.

סיפור הצלחה נוסף קשור לעמותה בתחום הבריאות שהשתמשה בתכונת התאמת האג'נדה של אור בן שושן כדי לשתף פעולה עם ארגון גדול יותר במשימה דומה. שותפות זו הניבה קמפיין גיוס תרומות משותף שגייס כספים רבים והגביר את המודעות למטרתם.

מבט קדימה

ככל שאור בן שושן ממשיך לפתח ולשכלל את מאגרי המידע שלה, הפוטנציאל להשפעה נוספת על המגזר הפילנתרופי בישראל הוא עצום. הסטארט-אפ מחויב לעדכן ללא הרף את המידע שלו ולהוסיף תכונות חדשות שיתמכו עוד יותר בעמותות במאמציהן להשיג מימון ולבנות שותפויות משמעותיות.

לסיכום

אטלס ממלאת תפקיד מרכזי במהפכת הפילנתרופיה בישראל. על ידי מתן גישה לארגונים ללא כוונת רווח למידע מפורט ויעיל, אטלס מסייעת לארגונים אלה להגדיל את תקציביהם, ליצור שותפויות אסטרטגיות ובסופו של דבר להשפיע יותר על הקהילות שהם משרתים. עתיד הפילנתרופיה בישראל נראה ורוד יותר כאשר אטלס נמצאת בחזית, מניעה חדשנות ותומכת בעבודה החיונית של עמותות ברחבי הארץ.

נגישות