לוגו

מהספר של ביבי ועד הביוגרפיה הפוליטית של גולדה מאיר: הספרים הכי מדוברים על אודות מנהיגי ישראל לדורותיהם

אחד מהז'אנרים המצליחים ביותר בשנים האחרונות הוא ללא ספק ז'אנר הביוגרפיה, כאשר בעשורים החולפים ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר אישי ציבור מחליטים לחשוף בפני הקהל הרחב את הסיפור האישי, לצד המקצועי. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבור קהל קוראי הספרים לנצל את הזמן הפנוי לטובת העמקת הידע בתחום הפוליטיקה, לצד היכרות עם מסלול חיים מעורר השראה והשפעה. מהם הספרים הכי מדוברים נכון להיום? להלן סקירה שתסייע לכם להשקיע את הכסף בחוכמה, ולצאת למסע עם מנהיגי ישראל לדורותיהם.

סיפור חיי/ביבי נתניהו

בנימין נתניהו נחשב לאחד מהפוליטיקאים הבולטים ביותר אם לא הבולט שבהם, וזאת לאור עשייה ענפה הנמשכת זה עשרות שנים במגוון רחב של תפקידים, החל מתפקידו כלוחם ועד לראש ממשלת ישראל. סיפור חייו של בנימין נתניהו הוא ספר מרתק אשר במסגרתו מצליח נתניהו לסחוף את הקוראים עם סיפור מעורר השראה על מי שגדל בירושלים והפך למנהיג עוצמתי, כאשר לאורך הספר תוכלו לקבל הצצה למגוון רחב של אירועים שהייתה להם השפעה דרמטית על אזרחי ישראל. מדובר בספר מרתק שהגיע לראש דירוג רבי המכר, ובהתאם לכך זוכה לביקורות מהללות מצד קוראים.

גולדה ביוגרפיה/יוסי גולדשטיין

במשך כ-25 שנים שימשה גולדה מאיר בשורה ארוכה של תפקידים פורצי דרך בפוליטיקה הישראלית, עד אשר הצליחה להגיע למעמד הנכסף של ראשות הממשלה. בספרו יוסי גולדשטיין חושף את הקוראים לסיפור האישי של נבחרת ציבור אשר הצליחה לשבור את תקרת הזכוכית, והתמודדה עם לא מעט משברים, כאשר בספר נחשפים גם סיפורים ואירועים שמעולם לא סופרו. אם אתם רוצים להעמיק את הידע שלכם בנוגע למי שהייתה אחת מהמנהיגות הראשונות של עם ישראל, אין ספק כי הספר הזה הוא בגדר חובה.

משה דיין דרכו כאיש פוליטי/נתן ינאי

משה דיין נחשב לדמות אגדית בציבוריות הישראלית, וזאת בשל היותו מפקד עם כריזמה וכן אומץ לב שלא היסס להביע את דעתו. נתן ינאי שכתב את הביוגרפיה חושף בפני הקוראים את הסיפור האישי של משה דיין – החל מילדותו ועד להשתלבותו בפוליטיקה, כאשר הספר שזור בסיפורים מרתקים אודות מערכות היחסים של דיין עם מנהיגים אחרים, כמו למשל דוד בן גוריון, יצחק רבין וכן שמעון פרס. על כן, מדובר בספר שמצליח לחשוף פרטים חדשים אודות מי שהיה רמטכ"ל ובהמשך אישיות פוליטית מוכרת.

הכוח לעשות/ישראל כ"ץ

בכיר הליכוד ישראל כ"ץ הוציא לאור בשנת 2022 את ספרו הביוגרפי אשר עוסק בילדותו ועד הגעתו לתפקידים רבי השפעה, כמו למשל שר התחבורה. מדובר בסיפור מרתק על ילד שגדל בבית של ניצולי שואה ואשר הצליח לקדם את הקריירה הציבורית שלו בנחישות רבה, כפי שניתן להתרשם עם שורה ארוכה של תפקידים אותם מילא לאורך השנים. בעבור חובבי פוליטיקה מקומית, מדובר בספר סוחף שמצליח לרתק כבר מההתחלה ועד הסוף, כפי שניתן להתרשם עם תגובות מצוינות והגעתו של הספר לראש רבי המכר.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות נהדרת להעמיק את הידע שלכם בתחום הפוליטיקה הישראלית, ולהכיר בפן האישי והמקצועי את המנהיגים של מדינת ישראל לאורך השנים. דרך האתר של חברת סטימצקי ניתן לבצע הזמנה של הספרים הללו בעלות כספית אטרקטיבית, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה אשר יניב לכם כקוראים את היכולת להכיר ולהעמיק את הידע בז'אנר ספרותי שהולך וצובר תאוצה, כפי שניתן לראות עם אחוז המכירות המרשים של ספרים העוסקים במנהיגים של מדינת ישראל.

נגישות