לוגו

בוחרים בעצמנו: Screenz הוא הבית שלכם להתפתחות אישית

אחד מהנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות וללא ספק הנושא של התפתחות אישית. למעשה גם מבוגרים וגם צעירים יכולים ואף צריכים לחתור לעבר התפתחות אשר נובעת מתוך מקום של העצמה וכן מימוש של פוטנציאל, בייחוד על רקע ההבנה כי אפשר ואף רצוי לבצע שינויים בכל סטטוס בחיים – גם בגילאים צעירים וגם בגילאים מבוגרים. אם עד לפני מספר שנים הנושא הזה היה שמור רק בעבור מובילי דעת קהל, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה עם התעניינות הולכת וגוברת. כעת, גם לכם את יש ההזדמנות להעמיק בתוך הנפש של עצמכם, וזאת באמצעות הרשמה לשירות של Screenz. מהי הפלטפורמה הזו וכיצד היא יכולה לסייע לכם להגשים את הפוטנציאל הטמון בכם גם מבחינה אישית וגם מבחינת קריירה? להלן כל הפרטים.

סקרינז לייב – מיטב הקורסים וההרצאות בלחיצת כפתור

על מנת לבחור בעצמכם לממש את הפוטנציאל הטמון בכם אתם צריכים לעבור בארבעה אפיקים – נפש, גוף רוח ושכל. הפלטפורמה של סקרינז לייב היא פלטפורמה אשר נוצרה בדיוק לשם כך, וזאת מתוך מטרה להעניק לציבור הרחב שפע של תכנים ממוקדים אשר נבחרו בקפידה וזאת מתוך מטרה לתת כלים לשינויים משמעותיים אשר מתרחשים בכל תחום – החל מהקריירה בד השקט הנפשי. בפלטפורמה הזו תוכלו ללמוד מהטובים ביותר, כאשר היתרון נובע הן בשל היכולת לצפות או להאזין לתכנים מכל מקום והן בשל המחיר הנגיש אשר יכול לסייע מאוד בעבור כל מי שרוצה להתפתח גם מבחינה אישית וגם מבחינה מקצועית

היתרון של הפלטפורמה הזו נובע בין היתר בשל היכולת לקבל במסגרת של מנוי גישה חופשית לכל התכנים, לצאת יותר מ-2,000 שעות של תוכן וידיאו איכותי ומקורי אשר מתעדכן בכל העת על ידי מיטב היוצרים והמרצים. עם למעלה מ-72 קטגוריות של תוכן ומאות טאלנטים מוכשרים ומוכרים, אין ספק כי מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לפתח את עצמכם ואף להוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו אתם יכולים לנצל את הזמן הפנוי, לטובת התפתחות אישית אשר תשפיע לא רק עליכם, אלא על כל הסביבה.

מעל 140,000 מנויים – כעת הגיע תורכם!

הנושא של התפתחות אישית הוא נושא אשר מעסיק רבים, ולא בכדי. צמיחה אישית היא החלטה חשובה בעבור כל אחד ואחת מאיתנו, הן בשל היכולת להוביל לקידום בתחום האישי, אבל גם בתחום של שיפור איכות החיים, לצד היכולת לתפוס פיקוד ולא  לתת לגורל להחליט בעבורכם. על כן, דרך שירות סקרינג לייב תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי מנויים אשר מנצלים את מגוון הקורסים וההרצאות לטובת העשרה, כאשר מדובר נכון להיום בפלטפורמה היחידה מסוגה בעולם המתמקדת בתחום של פיתוח אישי ומקצועי, דרך אלפי שעון תוכן איכותי. באתר תוכלו לא רק להתרשם מצוות המרצים אלא גם לקבל הצצה לקורסים והרצאות מעוררות השראה, כל זאת מתוך מטרה להשקיע בעצמכם ולהוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו תוכלו להתקדם מכל בחינה, בקצב שלכם ובלחיצת כפתור, כאשר ניתן לצפות ולהאזין להרצאות כמו גם לקורסים גם משני מכשירים במקביל.

לסיכום

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לדאוג לעצמכם, הגעתם בדיוק למקום הנכון. הבית החדש שלכם בדמות שירות סקרינג לייב הוא בעל משמעות, הן מבחינת התכנים הרבים והן מבחינת היכולת שלכם ללמוד ולהשקיע בעצמכם, מכל מקום – בין אם אתם נמצאים בבית או אפילו בחופשה. מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות הפלטפורמה החדשנית והראשונה מסוגה בעולם? זה הזמן להיכנס לאתר, ובכך להצטרף לקהילה שרק הולכת וצומחת.

נגישות