לוגו

הדור החדש של הקוסמטיקה הישראלית: הכירו את מותג ICONIX

הדור החדש של עולם הקוסמטיקה נמצא כאן בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא עם עסקים מובילים אשר הצליחו לפצח את הנוסחה, ולהוביל לפיתוח של מוצרים איכותיים המיועדים לכל סוגי עור הפנים. אחד מהמותגים האלה הוא המותג ICONIX אשר חרט על דגלו לספק את מוצרי הקוסמטיקה המקצועית הטובים ביותר, באמצעות פיתוח מתבצע באמצעות מיטב המומחים. מה תוכלו למצוא באתר ומדוע כדאי גם לכן להצטרף למועדון של ICONIX? להלן הפרטים.

ICONIX – משנים את חוקי המשחק בעולם הקוסמטיקה

ICONIX היא חברה ישראלית אשר הצליחה לפתח באמצעות מיטב המומחים את הדור הבא של מוצרי הטיפוח, בשל פיתוח המבוסס על ריכוז חומרים פעילים שיכולים להשתלב באופן מושלם עם שגרת הטיפוח היומית. הסיפור של החברה הוא סיפור הצלחה ישראלי שהתחיל בשנת 2002 עת החליטה מייסדת החברה להקים ביחד עם שותפה לחיים חברה מקצועית שנועדה לסייע לכל אישה לטפח את עור הפנים, באופן אפקטיבי ועם שימת דגש על ריכוז של חומרים המבוססים על פיתוח של מעבדות המתמחות בעולם הקוסמטיקה הפרא-רפואי. החברה הצליחה לפתח פורמולות ייחודיות אשר משלבות רכיבים טבעיים לצד רכיבי מעבדה שנחקרו והוכחו במבחנים קליניים כבעלי השפעה על עור הפנים. המטרה של ICONIX היא להעניק לכל לקוחה את היכולת ליצור מראה עור בריא וחיוני, ועל כן חומרי הגלם בהם נעשה שימוש מהווים הזדמנות נהדרת לטיפול מעמיק כולל את כל השלבים: ניקוי יסודי, חידוש, הזנה והגנה. עם שפע של מוצרים וכן הליך פיתוח מתקדם, אין ספק כי החברה הזו מצליחה להוביל את ענף הקוסמטיקה, ולא בכדי.

מהם המוצרים המובילים של החברה?

בעת בחירה של מוצרי קוסמטיקה צריך לשים לב לריכוז החומרים אשר נועד להפיק מהם תועלת, לטובת שגרת טיפוח איכותית. בין המוצרים המובילים של החברה ניתן למנות: גוואשה לפנים של ICONIX לחיטוב ומיצוק עור הפנים, סבון פנים, קרם פילינג, קרם עיניים לכהויות, קרם לחות, קרם להבהרת פיגמנטציה סרום ויטמין c וכן ערכות שיכולות להתאים לשגרת טיפוח בבוקר ובערב. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכן לשדרג את שגרת הטיפוח, ולהיעזר במוצרים המופקים ביחידות קטנות ואשר נועד לטובת יצירה של מראה עור בריא וחיוני, בכל גיל.

הזמנה של מוצרים – בלחיצת כפתור

באתר של החברה תוכלו למצוא את כל המוצרים של החברה, כמו גם להצטרף למועדון הלקוחות. מדובר בדרך מצוינת להישאר עם אצבע על הדופק לגבי מבצעים וכן מוצרים חדשים נכנסים למלאי. שימו לב כי לחברה יש גם שירות לקוחות הזמין בעבורכן לכל אורך תהליך הרכישה, החל מהתאמה של מוצרים ועד לביצוע המשלוח המתבצע בפריסה ארצית. עם הקפדה על שילוב של חומרים פעילים ואורגניים וכן ערכות טיפוח המבוססות על מחקר, אין ספק כי המותג הישראלי הזה מצליח לחולל שינוי משמעותי בעולם הביוטי והצרכנות, בזכות אתר המעניק לכן חווית קניות אינטרנטית מושלמת המתבצעת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, כפי שיעידו הלקוחות המרוצות של החברה. בשביל לטפח את עור הפנים בפרק זמן קצר, נדרש לשלב תכשירים איכותיים שנועדו לסייע לטובת החלקת מרקם העור, הפחתת אדמומיות וכן התמודדות מול תופעות שכיחות, כמו למשל פיגמנטציה.

לסיכום

חברת ICONIX היא חברה ישראלית שהצליחה לפתח שורה של מוצרים המבוססים על חומרים פעילים וכן ריכוז גבוה של חומרים טבעיים. באתר תוכלו למצוא את כל המוצרים ואף להצטרף למועדון הלקוחות, כל זאת כחלק מיצירה של שגרה המבוססת על שילוב של תכשירים פרא-רפואיים, תוצרת הארץ.

נגישות