לוגו

הבחירה הטובה ביותר לעסק שלכם: הכירו את מפעל הפלסטיק הישראלי שהופך רעיון למוצר

הדרך מרעיון עסקי מבטיח למוצר ממשי היא לעתים קרובות דרך מורכבת למדי וממושכת. זו היא בדיוק אחת הסיבות המרכזיות לכך, שחשוב לעשות זאת בסיוע אנשי מקצוע מנוסים, אשר מתמחים בסוג המוצר שאתם מפתחים. כאשר מדובר במוצר שחלקו או אפילו כולו פלסטי (ומוצרים רבים הם כאלה), דרוש ספק שמתמחה בתכנון וייצור מוצרי פלסטיק. בהקשר זה, יש מפעל ישראלי אחד, שאתם חייבים להכיר – י.ש.ר תעשיות פלסטיק. מה מיוחד בו? מה הוא מציע לעסקים? וכיצד הוא יסייע לכם לעבור מרעיון למוצר, בצורה הטובה ביותר עבורכם?

י.ש.ר תעשיות פלסטיק – הכול ממקור אחד

מוצרי פלסטיק מציגים אפשרויות רבות מאוד לעסקים. זו היא למעשה סיבה מרכזית, שתודות לה הפלסטיק נמצא בשימוש נרחב כל כך. יש לכך כמה משמעויות מעשיות, כולל העובדה שדרושים אנשי מקצוע בכמה שלבים והיבטים של התכנון והייצור. לפנות בנפרד לאנשי מקצוע כאלה, עשוי לסרבל את התהליך למדי עבור העסק שלכם. במקום זאת, ניתן לצרוך הכול מחברה אחת – י.ש.ר תעשיות פלסטיק. בכדי להכיר את החברה יותר מקרוב, לחצו כאן להתרשם מאתרה. בתמצית, נציין כי זו היא חברה מקומית וותיקה בתחום הפלסטיק. כפי שתראו בהמשך, שירותיה רחבים למדי והם גם מתקדמים וחדשניים, באופן שמבטיח לכם את המוצר הטוב ביותר. כמובן, בחירה בחברה שתייצר את המוצר שלכם היא החלטה חשובה ואפילו קריטית. אך כאן אתם הולכים על בטוח, עם מומחי פלסטיק שמוכרים היטב בשוק המקומי והם בעלי ניסיון עם לקוחות מענפים עסקיים רבים.

מתכננים בדיוק לפי החזון שלכם

אצל י.ש.ר תעשיות פלסטיק תמצאו שירותי עזר לעיצוב ותכנון של מוצרי הפלסטיק שלכם. בעזרת ניסיונה הרב של החברה, תוכלו למצוא במהירות פתרונות לאתגרי תכנון שונים. שלב התכנון הוא שלב חשוב במיוחד, מאחר שממנו נגזרות החלטות רבות בהמשך והשלכות חשובות כגון עלויות. התכנון יכלול גם תכנון של תהליך הייצור עצמו. אם הייצור יבוצע למשל בשיטת ההזרקה, יתוכננו גם תבניות מיוחדות, אשר באמצעותן מבצעים את ההזרקה.

מייצרים באיכות גבוהה

בייצור עצמו, המוצר שלכם יופק בשיטות המתאימות ביותר לכך. זה עשוי להתחיל למשל מהזרקת פלסטיק ולהמשיך בעיבוד שבבי. בשלב זה, ניתן גם לקבל פתרון לכל צורך טכני מיוחד, כגון הזרקת שני חומרים לאותו מוצר (הזרקה דו קומפוננטית) או הזרקה ורטיקלית. עבור שלב הייצור, י.ש.ר תעשיות פלסטיק נעזרת במערך מרשים של מכונות. אלה כוללות בין השאר מכונות למדידה תלת ממדית, 30 מכונות הזרקה, בטווח של 50 עד 1,400 טון, כרסומות, מכונות ומחרטות CNC, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT) ומכונות אלקטרו ארוזיה (EDM).

וגם גימור לפי הצורך

לבסוף, ישנם שלבים של צביעה, דפוס והרכבות, על פי הצורך. אם נפרט מעט:

  • הצביעה – יכולה להיות במגוון צבעים לבחירתכם וגם לספק טקסטורות מבוקשות של פני השטח. ניתן להשתמש גם בצבעים מוליכים, למטרות סיכוך לציוד אלקטרוני. תהליכי הצביעה מתבצעים בחדר ייעודי למטרה זו, שהוא מבוקר היטב מבחינת תנאי הניקיון והלחות.
  • הדפוס – הוא בשיטת דפוס דיגיטלי או דפוס רשת. ישנו גם פתרון להדפסה על משטחים לא ישרים (“דפוס טמפון”).
  • ההרכבות – הרכבות של מכלולים ומוצרים שלמים. במידת הצורך נעשה שימוש גם במכונות הלחמה אולטראסונית. זמין גם שרות החדרת אינסרטים, שמאפשר להחדירם שלא בתוך התבנית, בתהליך חיצוני.

לסיכום

כעת גם אתם מכירים את "הסוד" למעבר יעיל, מהחזון העסקי שלכם למוצר איכותי ומצליח – י.ש.ר תעשיות פלסטיק.

נגישות