לוגו

באנג, טבליות ומכשיר אידוי: כיצד אפשר לצרוך קנאביס רפואי?

על פי הערכות עשרות אלפי בני אדם מחזיקים ברישיון לצריכה של קנאביס חוקי במדינת ישראל. למרות שבישראל עדיין לא נהוג לגליזציה, המהפכה בתחום הרישיונות כבר כאן, ועדות לכך ניתן למצוא בהנפקה של אלפי רישיונות לישראלים. ניתן להבחין במגמה במסגרתה צרכנים מבקשים לבצע רכישה של מכשירי עישון אשר נועדו להוביל למיצוי מלא של צמח הקנאביס, כאשר חברות רבות הצליחו לפתח מכשירים ייעודים לטובת עישון של קנאביס. מהם? כל הפרטים בכתבה הבאה.

עישון באמצעות באנג

צריכה של קנאביס יכולה להתבצע באמצעות מקטרת עישון אשר נקראת באנג. למעשה, מדובר בכינוי למקטרת אשר מכילה מיכל מים שנועד לסנן את העשן, מה שמאפשר לצרכנים להפחית את הגירוי שנוצר בגרון בעקבות הליך השריפה של צמח הקנאביס. מקטרות מים ניתן לרכוש בעלות אטרקטיבית לכל כיס ואפילו במגוון רחב של סגנונות וצבעים שהופכים את החוויה לא רק לאיכותית, אלא גם לבעלת יכולת לתפעל את תהליך העישון באופן קל ופשוט. נוסף לכך, בשנים האחרונות החלו חברות מובילות להתמחות בייצור של כלי עישון כמו בנק אשר עשוי מזכוכית או מפלסטיק, בעלות כספית אטרקטיבית לכל כיס. מדובר באחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בעולם העישון, הן בשל מחיר הנוח אבל גם בשל היכולת להתאים את גודל הבאנג לצרכים הנדרשים, כולל רכישה למשל של באנג קטן שאותו אפשר לקחת גם לחופשה.

מכשיר אידוי

דרך פופולרית לצריכה של קנאביס רפואי מתבצעת באמצעות מכשיר אידוי אשר נקרא גם וויפיזר. מדובר במכשיר המבוסס על טכנולוגיה של יידוי אשר מאפשרת למצות את צמח הקנאביס במהירות, כחלק משילוב של טכניקת אידוי, במקום שריפה של החומר. מדובר במכשיר אידיאלי בעבור כל מי שרוצה ליצור מיצוי מקסימלי של הרכיבים הפעילים בקנאביס, בזכות מערכת טכנולוגית אשר מאפשרת למצות את החומר במהירות, כמו גם להשתמש במכשיר באופן קבוע, כאשר בגין הרכישה מקבלים גם אחריות מלאה אשר מבטיחה כי אתם מקבלים מענה גם מבחינה כלכלית אבל גם מבחינת היכולת להיעזר במכשיר הזה לטובת מיצוי מלא של החומר. אם בעבר המחירים היו גבוהים למדי, כיום ניתן לרכוש את המכשיר האידוי במחירים נוחים לכל כיס, כאשר הדור הבא של מכשירי האידוי כולל גם חיישנים לצד זמן טעינה קצר מאוד אשר משפר באופן משמעותי את החוויה.

טבליות

אחד מהפיתוחים המסקרנים ביותר בשנים האחרונות הוא טבליה תת לשונית המיועדת בעבור מי שסובל מכאב כרוני, ובהתאם לכך קיבל מרשם לקאנביס. מדובר בטבליה שאותה מכניסים מתחת לשון, ולאחר שהיא מתמוססת טווח ההשפעה הוא רצוף ונשאר יציב לאורך זמן, כך שהוא מתאים מאוד למי שסובלים מכאבים ורוצים לנצל את הפיתוח הזה לטובת מיצוי מלא של הרכיבים הפעילים המצויים בצמח.

ניירות גלגול

שיטה נוספת ואולי המסורתית ביותר לעישון של קנאביס מתבצעת באמצעות גלגול של ג'וינט אשר נעשה באופן ידני. כל מה שצריך הוא לפורר את הקנאביס, להוסיף אותו בשילוב של טבק או כאשר הוא נקי ולאחר שמגלגלים, להתחיל ולעשן.. 

לסיכום

ישנן לא מעט טכניקות ל מיצוי של צמח הקנאביס, הן בדרך מסורתית כמו למשל גלגול או באמצעות מכשיר אידוי כמו גם באנגים. אפשרויות נוספות אשר עומדות בפניכם כוללות בין היתר מכשירים כמו למשל עט לעישון קנאביס, מקטורת ועוד. החדשות הטובות הן שאת כל המוצרים הללו תוכלו למצוא באתר good stuff אשר בו תוכלו למצוא את כל הציוד שאתם רוצים וצריכים לטובת מיצוי של הצמח, בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח מהיר עד הבית.

נגישות