לוגו

בוחרים לנשום טוב יותר: כל הסיבות להכניס מנורת מלח הביתה

מנורות מלח מלאות בסגולות בריאותיות, ובזכות המראה הייחודי שלהן הן הפכו בשנים האחרונות למוצר טרנדי לבית, גם מבחינת עיצוב והתרומה החזותית שלהן לחדר. כיצד מנורות מלח יכולות להשפיע על הבריאות? מהם השיקולים שיש להביא בחשבון לפני שקונים מנורת מלח? במאמר שלפניכם תוכלו למצוא תשובות לשאלות האלו ואת כל המידע החשוב שאתם צריכים. בואו נתחיל.

מהי מנורת מלח?

מנורת מלח, כשמה כן היא – מנורה העשויה גבישים מוצקים וטבעיים של מלח שהגיע מעומק האדמה. המנורה מתחברת בשקע לחשמל ויש בתוכה נורית שמחממת את המלח ומפיצה אור, בדרך כלל בגוונים של אדום או כתום. החימום של המלח משחרר לאוויר אדי מלח ויונים שליליים העוזרים להקל תסמינים של אסתמה, אלרגיות ושיעולים כרוניים.

הסגולות הרפואיות של מנורת מלח

לפניכם רשימה של היכולות של מנורת מלח שיעזרו לבריאות שלכם:

  • איזון הלחות באוויר וניקויו – השריית תחושה נעימה יותר בחדר והימנעות מחדר לח מדי או יבש מדי. אדי המלח והיונים השליליים המופצים מהמנורה גם מנקים את האוויר מחיידקים
  • עוזרת למי שיש לו בעיות בנשימה – מנורת המלח היא בעלת אפקט דומה לחדר מלח אמיתי, ומי שסובל מאלרגיות, מבעיות בנשימה כמו אסתמה, ברונכיטיס או סיסטיק פיברוזיס או מכל מיני שיעולים ונזלת כרוניים ירגישו הקלה בתסמינים ויכולת טובה יותר לנשום עמוק ולרווחה. מנורת המלח הביתית היא השלוחה הקטנה של חדר מלח בבית שלכם, כך שתוכלו כל יום ליהנות מההשפעות החיוביות של מלח באוויר.
  • הרמוניה ורגיעה – האור הנעים וההשפעות החיוביות על האוויר והנשימה מביאות את השוהים בחדר למצב של רגיעה ואיזון פנימי
  • שיפור איכות השינה – יש הטוענים שמנורת מלח עוזרת להם בלילה ומשפרת את איכות השינה שלהם.

אם גם אתם מעוניינים להכניס את כל הסגולות הרפואיות של מנורת מלח הביתה, כאן תוכלו לרכוש את המוצר. מנורת המלח תנקה את האוויר, תכניס בכם אנרגיות חיוביות ותעזור לכם לנשום בקלות. מנורות המלח מתאימות לאנשים בכל הגילאים, גם לילדים צעירים.

התאימו את המנורה למטרה

הרבה אנשים פונים לכל מיני סוגים של טיפולי רפואה משלימה לטיפול במחלות נשימתיות כדי לשפר את הבריאות שלהם במקביל לרפואה הקונבנציונלית או במקומה, ושכן מנורת מלח יכולה להיות יעילה להקלה של תסמינים ויכולה לעזור לכם לנשום טוב ועמוק יותר. עם זאת, מומלץ בכל זאת לפנות למומחים בתחום הרפואה כדי לקבל ייעוץ מקצועי.

אל תתביישו לשאול

אם אתם מתלבטים איזו מנורה לקנות, כי אתם לא יודעים אם מנורה ששוקלת 10 קילו תתאים לכם או שאולי אחת ששוקלת 2 קילו, אל תתביישו לשאול את הצוות המקצועי של החנות שממנה אתם מעוניינים לרכוש את מנורת המלח. צוות מקצועי ובעל ניסיון ידע להמליץ לכם על מנורת המלח שתתאים לכם בול, בין אם אתם רוצים לשפר את העיצוב של חדר הילדים או את שלכם.

אל תשכחו לקרוא ביקורות

לפני שאתם קונים מנורת מלח, כדאי לקרוא ביקורות על המנורה עצמה או על האתר שממנו אתם רוצים לקנות. ככה תוכלו להיחשף להמלצות בעד ונגד, ולהימנע ככל האפשר מקניות לא מוצלחות, מבעיות בשירות הלקוחות ומתסכול מיותר.

סיכום

מנורות מלח יכולות לעזור לכם מאוד מבחינת בריאותית ולעזור לכם לנשום טוב יותר ולהקל בחומרת שיעול ונזלת כרוניים. עם זאת, מנורות מלח הן פריט עיצובי שיכול לשפר את המראה של החדר, הן מגיעות במגוון גדלים וצורות, והמחיר שלהן משתנה בהתאם. המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות