לוגו

מנוע לתריס חשמלי ומערכת חכמה לבית – סומפי הם הבחירה הנכונה לשדרוג איכות החיים

מה שמכונה "בית חכם", הוא חידוש אשר עשוי לשדרג את איכות החיים בכל בית. הדבר מתבטא בבקרה מרכזית על התקני חשמל במבנה, אוטומציה ותסריטים מתקדמים לניהול כל זאת. במבט נקודתי יותר, תגלו את אחד הרכיבים המרכזיים ביותר במערכות אלה – המנוע. לתריס חשמלי למשל, אך לא רק. אם תחפשו מוצרים כאלה, תיתקלו במונח נוסף שכדאי לזכור: "סומפי". לפניכם הסבר קצר, הן על התחום והן על ספק איכותי ובולט זה.

מוצר איכותי, ממקור איכותי

מוצרי "בית חכם" הם מוצרים מיוחדים במינם. לכן, הגיוני לרכוש אותם מספק שמתמחה בכך. כן, אנו מדברים על חברת סומפי. במבט על, זו היא קבוצת חברות צרפתית וותיקה, אשר בין השאר מתמחה במוצרי "בית חכם". בכדי שתבינו עד כמה היא חלוצה בתחום: סומפי פיתחה כבר בשנות השישים, מנוע מיוחד לנושא זה. היא לא עצרה בכך – מאז, החברה הגישה מעל ל-2,000 בקשות לרישום פטנטים שהיא פיתחה! ברכישת מנוע לכל מוצר מסוג זה, חיוני לבחור מוצרים איכותיים, מאחר שזהו מנגנון אשר חייב להחזיק מעמד היטב, לאורך זמן. עליו לתפקד באופן תקין וחלק, בהפעלה חוזרת ונשנית וזה אכן מה שתקבלו, באמצעות המוצרים המובילים בתחום זה. במילים אחרות – רכישת מוצר איכותי, ממקור איכותי, היא מפתח חשוב לשיפור הבית שלכם. כך תשיגו, את הבחירה הטובה ביותר לבית.

מה היא מציעה?

בגדול, חברת סומפי מציעה מבחר מוצרים לתחום הבית החכם. זאת, כולל מוצרי הצללה, תאורה, בקרת כניסה, תקשורת ואבטחה. משלימים אותם, חיישנים מסוגים שונים, שבלעדיהם בית חכם לא יוכל להיות "חכם" באמת. תוכלו לקבל ממנה גם שירותי התקנה מקצועית עבורם וכן שרות לקוחות שוטף ואיכותי. סומפי מציעה גם תיקונים למוצריה, בהגעת טכנאי עד בית הלקוח. אחד מסוגי המוצרים המרכזיים והפופולאריים ביותר, הוא מנוע לתריס חשמלי. מבחינה זו, חשוב לוודא שאתם רוכשים מנוע מקורי של החברה. באתרה תוכלו למצוא הסברים בנידון, כיצד לזהות מנוע כזה. ברכישתו, תקבלו מנוע שהוא ברמה הטכנולוגית המתקדמת והעדכנית ביותר, אמין ובעל פעולה שקטה וחלקה. לא פלא, שהחברה מציעה על מנועים אלה אחריות של חמש שנים. 

עוד על בית חכם

"בית חכם" הוא מונח קצת מעורפל. אולי מדויק יותר, לכנות זאת בית בניהול מרכזי ממוחשב. למי שעדיין לא מכיר זאת מקרוב, מדובר על מנגנון מרכזי אשר אליו ניתן לחבר אלחוטית (או קווית אם רוצים) מגוון התקני חשמל בבית. אם זה תריסים, תאורה, דוד חימום מים או שער בכניסה לבית. גם ניתן להסב מערכות כאלה שאינן בשליטה חשמלית, להתאמה למנגנון כזה. לתריסים אפשר למשל להוסיף מנוע, כך שהם יופעלו על ידי מתג חשמלי. לתריס מופעל חשמלית תוכלו להוסיף מקלט, כך שהוא יהפוך לבעל יכולת הפעלה מרחוק. חיישנים שונים, מאפשרים למנגנונים אלה לעבוד בצורה מתוחכמת וגם בטוחה. בתריס חשמלי למשל, ישנו חיישן אשר יזהה הפרעה לתנועת המנוע ויעצור אותו. ביישום מתוחכם ומתקדם של גישה זו, ניתן להפעיל התקני חשמל בבית באופן אוטומטי, עצמאי ובהתאם לתסריטים שונים שמתכננים עבורו. למשל, התאמת התאורה בבית להשכמה ותחילת פעילות הדיירים בבוקר, תוך התחשבות במצב האור ומזג האוויר בחוץ. חשוב לציין, שהתקשורת מול ההתקנים השונים איננה רק מקומית, דרך שלט רחוק וכדומה. אפשר לנהל את הדברים גם מרחוק, דרך סמארטפון, באמצעות תקשורת סלולארית. 

לסיכום

בין אם זה מנוע לתריס חשמלי או כל הדרוש לכם עבור מערכת בית חכם שלמה – סומפי היא כתובת אחת מעולה לכל אלה ויותר!

נגישות