לוגו

לא נשארים מבולבלים: האתר של המרכז להחזרי מס עושה לכם סדר!

בשנים האחרונות נרשמת התעניינות הולכת וגוברת בכל הקשור לנושא של החזרי מס, וזאת בשל מודעות ציבורית אשר נוגעת לנושא של קבלת החזר בעקבות תשלומי מס גבוהים למס הכנסה. אם עד לפני מספר שנים היכולת שלכם להבין לעומק האם אתם זכאים לקבלת החזר ואף לקבל אותו הייתה מורכבת למדי, כיום באמצעות אתרים מתמחים ניתן לבצע את התהליך באופן קל ואפילו פשוט, וזאת מתוך מטרה להסיר את הערפל ולהוביל למיצוי זכויות מלא. אחד מהאתרים המובילים בתחום הזה הוא אתר המרכז להחזרי מס אשר עושה לכם סדר בבלגן, כל זאת בלחיצת כפתור. מה תוכלו למצוא באתר? להלן כל הפרטים.

המרכז להחזרי מס – כל המידע במקום אחד

על פי הערכות, כ- 80% מציבור השכירים זכאים לקבל החזר מס. מדובר בהחזר אשר ניתן מטעם וזאת בעקבות ניכוי של כספים מהמשכורת, ישירות לקופת המדינה בהתאם לחישוב שנתי שאותו מבצעת רשות המיסים. בין הסיבות הנפוצות לקבלת החזר ניתן למנות בין היתר: נקודות זיכוי שלא היו מוכרות לרשות המיסים בעקבות הולדת ילד או תואר אקדמי, הפקדות למכשירי חיסכון לצד שינויים באורח החיים אשר עלולים להוביל לתשלום מס גבוה מכפי שאתם הייתם צריכים לשלם. מדובר בסכומי כסף לא מבוטלים שיכולים להגיע גם לאלפי שקלים, כאשר דרך המרכז להחזרי מס תוכלו לעשות סדר, ולקבל שפע של מידע אשר נועד לסייע לכם לממש את הזכות לקבלת החזר. למעשה, רבים אינם מודעים לעובדה כי ניתן לקבל החזר עד  לשש שנים רטרו, ועל כן מדובר בהזדמנות נהדרת לקבל את המידע בלחיצת כפתור, ובשפה נגישה וברורה.

באתר תמצאו שפע של מדריכים אשר כוללים בין היתר מידע בנוגע להר הכסף, הר הבריאות והר הביטוח אשר נועדו לאתר את כל הביטוחים הקיימים, לצד מידע מקצועי אשר מבוסס על תכנים מעניינים ומועילים בנושא החזרי מס. מאחר ויש סוגים שונים של החזרי מס לעצמאיים כמו גם החזר מס שלילי, תוכלו לקבל דרך האתר את המידע כיצד לפעול לצד יתרון משמעותי אשר נובע בשל סימולטור החזרי מס.

סימולטור – דרך מהירה ויעילה לבחון האם אתם זכאים לקבלת החזר

אם אתם סבורים כי גם אתם עומדים בקריטריונים לקבלת החזר מס, אפשר ואף רצוי להיעזר בסימולאטור אשר מאפשר לכם לגלות האם מגיע לכם החז,ר וזאת באמצעות מילוי של שאלון קצר. שימו לב כי הניכוי של המס המתבצע על ידי רשות המיסים אשר אינו תואם בפועל את ההכנסה מהווה סיבה מוצדקת לטובת בדיקה אשר מתבצעת באמצעות הסימולטור באתר, באופן קל ופשוט. ניתן לבצע את התהליך של ההחזר באמצעות רואה החשבון שלכם, תוכנה ממוחשבת שאותה ניתן להוריד ישירות למחשב לצד דרך חסכונית ומהירה המתבצעת באמצעות סימולטור אשר דרכו ניתן לגלות בפרק זמן של מספר דקות בלבד האם אתם זכאים לקבל החזר, ובהתאם לכך להוביל לפנייה לרשות המיסים.

לסיכום

אתר המרכז להחזרי מס הוא אתר מוביל בתחומו אשר מספק לציבור הרחב ואת היכולת לקבל מידע מהימן בנוגע לנושא של החזר מס, לצד שימוש בסימולטור אשר דרכון ניתן לגלות האם אפשר וצריך להגיש בקשה לטובת קבלת החזר. מדובר באתר אשר זוכה לה התעניינות הולכת וגוברת מצד ציבור השכירים והעצמאים, אבל כן זו ההזדמנות שלכם לנצל את הקידמה האינטרנטית או להוביל ליצירה של מענה שדרכו תוכלו לממש את זכותכם לקבלת החזר אשר עשוי במקרים מסוימים גם להגיע לאלפי שקלים.

נגישות