לוגו

בוחרים להגיע בבטחה ליעד: הכירו את חברת ההסעות בירושלים כנפי יונה

מחפשים הסעה לאירוע משפחתי? מארגנים טיול כיתה ומחפשים שירותי הסעות? הכירו את חברת ההסעות כנפי יונה, המספקת שירותי הסעות במגוון סוגים של כלי רכב ולכל מטרה. מהם סוגי ההסעות שמספקת החברה? מה הייחודיות של חברת כנפי יונה? כל התשובות ומידע נוסף במאמר שלפניכם.

אודות כנפי יונה

כנפי יונה הינה חברת הסעות מובילה המעניקה שירות מקצועי ומנוסה של הסעות לכל מקום ולכל מטרה: טיולים, אירועים פרטיים, הסעות לעובדים ועוד. המשרדים של החברה ממוקמים באזור ירושלים, אך שירות ההסעות מתקיים בכל רחבי הארץ. החברה מחזיקה במגוון כלי רכב, החל מאוטובוסים ועד לרכבי יוקרה, כך שאתם תוכלו ליהנות מהנסיעה בזמן שהנהגים המנוסים מובילים אתכם למחוז חפצכם בשמחה.

סוגי ההסעות של חברת כנפי יונה

חברת כנפי יונה מספקת מספר סוגי הסעות לכל מטרה:

  • מוניות גדולות – אם אתם רוצים להזמין הסעה עבור מספר קטן של אנשים, המוניות של כנפי יונה עומדות לשירותכם. השירות הזה יכול להתאים עבור נסיעה לאירוע משפחתי, נסיעות במסגרת חוגים ואפילו יציאה לבילוי משותף. המזמין יכול לבחור את סוג הרכב המועדף עליו, והתשלום מתבצע בהתאם להזמנה ולמספר הנוסעים.
  • הסעות מיניבוס – עבור הסעות של כעשרים נוסעים ההמלצה היא להזמין את המיניבוס של כנפי יונה. המיניבוסים של החברה מכילים 14-20 מקומות ישיבה, ומציעים חוויית נסיעה יוקרתית במיוחד. כל המיניבוסים חדשים, ממוזגים ועומדים בדרישות של הבדיקות ופעולות התחזוקה השונות.
  • הסעות נגישות לנכים – אם אתם מחפשים שירותי הסעות שיהיו נגישים, כדאי שתדעו שכנפי יונה מחזיקים בעשרות רכבים המונגשים לנכים ובעלי מוגבלויות, המכילים מעלון, רמפה ומתקני נגישות נוספים. הנהגים ישמחו לעזור לכם לעלות לרכב, כך שכל מה שיישאר לכם לעשות זה ליהנות מהנסיעה.
  • הסעות תלמידים – כנפי יונה מספקת שירותי הסעות גם עבור תלמידים, בין אם מדובר בקבוצה של 15 תלמידים שיוצאת להצגה, ובין אם מדובר בקבוצות גדולות של מאות תלמידים שיוצאים לטיול שנתי. הנהגים של כנפי יונה הינם בעלי ידע וניסיון בעבודה עם תלמידים, ותוכלו להזמין הסעה חד פעמית או על בסיס קבוע, בהתאם לצורך שלכם.
  • הסעות לאירועים – מחפשים הסעה לחתונה? כדאי שתבדקו את שירותי ההסעות של כנפי יונה, המציעים מגוון מיניבוסים חדישים ואוטובוסים לקבוצות קטנות או גדולות. כמו כן, אם תרצו חוויית נסיעה יוקרתית, תוכלו לבקש לנסוע באחד מרכבי היוקרה של החברה, הכוללים מגוון שדרוגים כמו כיבוד ושתייה קלה.

אם אתם מחפשים שירותי הסעות, כדאי שתפנו לכנפי יונה מהסיבות הבאות:

הייחודיות של כנפי יונה

  • בטיחות ואמינות – בכנפי יונה ישנו קצין בטיחות שבודק שכל כלי הרכב עומדים בתקן ISO, תקן בין לאומי של בטיחות בתחבורה ותעבורה.
  • נהגים מקצועיים – כל הנהגים של החברה הם בעלי ידע וניסיון רב בשירותי הסעות לכל מטרה, בין אם מדובר בהסעת תלמידים או הסעות לאירועים.
  • פעילות בפריסה ארצית – כנפי יונה מספקת שירותי הסעות בכל רחבי הארץ, כאשר הנהגים הם נהגים מקומיים שיודעים מהיכן מומלץ לנסוע בכל שעה, ויכולים אף להמליץ על אזורי טיול או מסעדות שוות באזור.
  • זמינות מסביב לשעון – אם אתם מחפשים הסעה חזרה מאירוע משפחתי בשתיים בלילה, כנפי יונה כאן לשירותכם. תוכלו לקבל שירותי הסעה מקצועיים בכל שעה ומכל מקום, באדיבות ומקצועיות.

לסיכום

חברת ההסעות כנפי יונה מציעה שירותי הסעות לקבוצות של עשרות ומאות משתתפים. החברה מחזיקה מוניות גדולות, מיניבוסים ואוטובוסים ומציעה שירותי הסעות לתלמידים, לאירועים ולטיולים. כמו כן, ישנם גם רכבים מונגשים לנכים וכן רכבים יוקרתיים לשדרוג חווית הנסיעה. כדאי לבחור בשירותי ההסעות של כנפי יונה בשל התקן הגבוה של בטיחות בו עומדים כל רכביה, המקצוענות של הנהגים והאפשרות להזמין הסעה מכל מקום ובכל זמן.

נגישות