לוגו

דרושים להראל, הפניקס ומנורה מבטחים: אתר סחבק יעזור לכם לבחור את מקום העבודה הבא

בשנות ה-20 שלנו אנחנו מצד אחד רוצים לכבוש את העולם, ומצד שני אנחנו מחפשים עבודה טובה, שתפרנס אותנו בכבוד ותאפשר לנו לחסוך עבור העתיד שלנו. בדיוק בשביל הצרכים הללו אתר "סחבק" הוקם, במטרה לסייע לנו, הצעירים, למצוא עבודה מתגמלת וגמישה המתאימה באופן מדויק לצעירים בועטים, אפילו בחברות ביטוח נחשבות ובולטות בישראל כמו חברת הראל, הפניקס ומנורה מבטחים. זוהי הזדמנות מעולה להשתלב בחברות גדולות בשוק התעסוקה ולסלול לעצמכם את הדרך למעלה. הנה כל מה שאתם חייבים לדעת אודות אתר "סחבק" , המשיכו לקרוא.

מה האג'נדה מאחורי אתר "סחבק"?

אתר סחבק הוא אתר שכל כולו מוקדש עבורכם, הצעירים! מדובר באתר דרושים חדשני, המותאם לצעירים המוכשרים במדינה שלנו. לחצו כאן ותוכלו למצוא משרות לבני נוער, צעירים לפני צבא, סטודנטים, חיילים משוחררים ועוד. עבור המשרות הללו לא תצטרכו לנסח מסמך קורות חיים ארוך ומסורבל, כל מה שאתם צריכים זה להשאיר את הפרטים שלכם וכבר יחזרו אליכם.

איזה סוג של עבודות ניתן למצוא באתר "סחבק?

יש מגוון רחב של עבודות שתוכלו למצוא באתר, מתחומים שונים, כגון: חיי לילה, אופנה, מסעדנות, אבטחה, מכירות, עבודה מהבית, עבודה מועדפת, משרות לסטודנטים, עבודה בחו"ל ועוד. המערכת החדשנית של אתר סחבק תעביר למייל שלכם את המשרות המדויקות ביותר עבורכם. להלן דוגמאות למשרות שתוכלו למצוא באתר סחבק:

עבודה מעודפת

עבודה מעודפת מיועדת עבור חיילים משוחררים, וניתן לעבוד בה עד פרק זמן של כשנתיים לאחר השחרור. מדובר בעבודה במשרה מלאה, שלאחר חצי שנה ולפחות 150 ימים בפועל, ו-100 ימים בלבד אם בחרתם מועדפת בתחום החקלאות, תוכלו לקבל מענק של 10,481 אלף שקלים.

כמו כן, חייב לציין שלא כל משרה נחשבת לעבודה מעודפת, אלא רק מקומות עבודה המגדירים כך את המשרה המוצעת. כמו למשל: מפעלים מסוימים, תחנות דלק, אתרי בנייה, עבודה בבתי מלון, חקלאות ועוד. כדי לקבל את כספי המענק לאחר שישה חודשים, תתבקשו להגיש את הטפסים הנדרשים שמוכיחים כי סיימתם תקופה של שישה חודשים באותו מקום עבודה.

עבודות בחו"ל

קטגוריה נוספת שמציע האתר היא עבודה מעבר לים , במסגרת האתר תוכלו למצוא מספר עבודות בחו"ל, בעיקר בתחום המכירות. במדינות כמו גרמניה, קייב, וקפריסין. השכר במשרות אלו גבוה באופן משמעותי לעומת השכר במשרות דומות בישראל, והן פתוחות לגילאי עשרים פלוס. צעירים רבים טסים לעבוד במכירות בחו"ל, ובמקביל או לאחר שחסכו מספיק כסף יוצאים לטיול הגדול ברחבי הגלובוס , כך שתוכלו לשלב עבודה בחו"ל יחד עם הטיול הגדול.

משרות סטודנטים

לא פשוט למצוא עבודה במהלך תקופת התואר , מפני שלא כל עבודה גמישה מספיק כדי לאפשר לימודים ועבודה יחד. אך מצד שני, סטודנטים רבים מחפשים עבודה, כי הם חייבים לפרנס את עצמכם בזמן הלימודים, אם זה עבור תשלום שכר הלימוד, ואם זה עבודה עבור תשלום המחייה הבסיסית. אתר סחבק מציע מגוון רחב של במיוחד עבור סטודנטים , חלק מהמשרות מאפשרות להכניס משכורת גבוהה תוך זמן קצר יחסית, כדי שתוכלו לעבוד בהן רק בחופשת הסמסטר למשל. באתר תוכלו למצוא משרות ממספר תחומים, למשל: מכירות, שירות, שיווק דיגיטלי, טבחות, שליחויות, הדרכה, הפקה, דיילות, מלצרות, פקידות, עבודה עם נוער בסיכון, עבודה בחינוך ועוד.

בשורה התחתונה,

אתר "סחבק" הוא האתר המושלם עבור צעירים למציאת עבודה! באתר מגוון רחב של עבודות משתלמות עבור צעירים, כולל משרות סטודנטיאליות, משרות בחו"ל ועבודה מעודפת!

נגישות