לוגו

רובוטיקה היא עתיד התעשייה – וחברת ארק אוטומציה מביאה את החדשנות הזו אליכם

לפני עשורים מעטים, רובוטיקה נחשבה לעתיד של הטכנולוגיה והאנושות המודרנית. כיום, ניתן לומר שהעתיד כבר כאן וישנו שימוש מתקדם למדי ברובוטיקה ובאוטומציה בכלל. במבט הלאה, סביר שעוד נראה כל זאת מוסיף ומתרחב. באופן מעשי, כיצד אתם כעסק, יכולים להיעזר בתועלות המרשימות של טכנולוגיות אלה? לשם כך יש להסתייע במומחים מובילים, אשר יביאו חדשנות זו היישר אליכם, באופן מסודר ומקצועי. אז הכירו את חברת ארק אוטומציה.

בחזית השיפור המתמיד

הטכנולוגיה משמשת מזה לא מעט שנים בכדי לשכלל פעילות של עסקים ולשפר אותה בדרכים שונות. מנועים מסוגים שונים, חשמל, אלקטרוניקה וכדומה, היו רק תחילת הדרך. כיום מדובר כבר על רובוטיקה ואוטומציות, אשר לוקחות כל זאת לרמות חדשות של תחכום ואפשרויות. חברת ארק אוטומציה מסוגלת לסייע לכם ליישם זאת גם אצלכם. החברה מתמחה ומנוסה מאוד, בפיתוח, ייצור ושדרוג מערכות אוטומציה, רובוטיקה וכן מכונות שונות לפי דרישת הלקוח. במה הדבר מתבטא בפועל?

מגוון סוגי רובוטים ופתרון לכל צורך

כשמדברים על רובוטיקה, לא מדברים בהכרח על רובוט שיסייע לכם לנקות את הבית. אחת הצורות המרשימות ביותר של הרובוטים היא השימושיות שלהם לעסקים. אצל ארק אוטומציה תמצאו את המוצרים המובילים לתחום זה כיום, שהם משלושה סוגים בולטים. ביחד, סוגי הרובוטים השונים מאפשרים מתן מענה לכל צורך שיש לכם, מאחר שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו והתאמה משופרת, למשימות כאלה או אחרות. סוגי הרובוטים הם:

  • SCARA – רובוטי סקרה נחשבים לרובוטים מאוד מדויקים ומהירים. מחירם הנמוך יחסית מקל על עסקים לבחור דווקא בהם. כמו כן, הם קלים יחסית לשימוש וגם לתחזוקה. קל לראות, מדוע זהו סוג רובוטים פופולארי כל כך בעסקים.
  • ·6 צירים – סוג רובוט זה מכונה כך, לאור אפשרויות התנועה המתקדמות שיש לו, ב-6 צירים. תודות לכך, אופן פעולתו גמיש מאוד ומסוגל לייעל תהליכי עבודה וייצור. דוגמה קלאסית לכך, היא יכולתו להעביר חלק ממקום למקום, תוך כדי סיבוב החלק. מבחינה כספית, מדובר בסוג רובוט שהיה יקר יחסית בעבר, אך כיום מחירו הצטמצם משמעותית.  
  • רובוט "עכביש" – סוג מיוחד של עיצוב רובוטים, אשר רואים ביישום נרחב בתחומים כגון מיון ואריזה. רובוט עכביש כולל "ראייה ממוחשבת" מתקדמת מאוד, הוא מצטיין ביכולת האצה מעולה ויש לו עוד יתרונות חשובים. בסך הכל, הוא מהווה השלמה חשובה ופופולארית, לסוגי הרובוטים שנלקחים בדרך כלל בחשבון.

כמה דוגמאות מהשטח

אין כמו המחשות מהשטח, בכדי להבהיר את האפשרויות שבהן מדובר. אלה כמה דוגמאות, לפרויקטים שביצעה ארק אוטומציה עבור לקוחותיה השונים:

  • תא רובוטי למעבדות חומרי נפץ – ממחיש את יכולתן של מערכות רובוטיות, לספק פתרון לעבודות שבני אדם לא יכולים לעשות. במקרה זה, מדובר על מצבים של סיכון ועבודה עם חומרים מזיקים.
  • מערכת רובוטית לקטיף תפוחים – דוגמה מתחום החקלאות, שהוא תחום בולט מאוד ביישום רובוטיקה.
  • קו הרכבה רובוטי – עוד סוג חשוב של מערכת אוטומציה, אשר משמש להרכבת מוצרים שונים.
  • תא רובוטי לכירסום חלקי פלסטיק – שבו רובוט מבצע עיבוד חלקי פלסטיק, על פי תוכניות מבוקשות.
  • מכונה לציפוי מוט טיטניום – מדגימה מתן מענה איכותי, לדרישות ייחודיות וספציפיות מאוד. במקרה זה – ציפוי של מוט טיטניום, עם סרט זהב בעובי של 50 מיקרון.
  • מכונת בדיקה לאירוסולים – בדיקת עמידות של בלוני גז שונים, לתקן הישראלי המחייב לגביהם.
  • מערכת לבדיקת מיקרו מעבדים – אשר בודקת אותם בטמפרטורות משתנות.

לסיכום

בכל הנוגע לייעוץ ובוודאי לפיתוח של רובוטיקה ואוטומציה, יש לכם כעת כתובת אחת מצוינת לפנייה – ארק אוטומציה, אשר תיתן לכם את המענה הטוב ביותר, לכל הדרוש.

נגישות