לוגו

הטרנד שכבש את המשקיעים הישראלים: למה כולם משקיעים היום בנדל"ן בחו"ל והיכן תוכלו למצוא מידע שימושי בנושא?

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנד שהולך וצובר תאוצה בתחום הנדל"ן. אם עד לפני מספר שנים שוק הנדל" מעבר לים היה שמור ליודעי דבר בלבד, כיום ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה גם משקיעים ללא ניסיון קודם בתחום מחליטים לקפוץ למים, כחלק מהבנה כי מדובר בהזדמנות נהדרת למינוף של כספים באמצעות השקעה מעבר לים, לצד פוטנציאל לקבלת תשואות גבוהות שעשויות להגיע בחלק מהמקרים גם ל-10%. מדוע שוק הנדל"ן מעבר לים מושך את המשקיעים וכיצד גם אתם תוכלו לקבל מידע מהימן בתחום? להלן כל הפרטים.

השקעת נדל"ן מעבר לים – הזדמנות יוצאת דופן

בעידן גלובלי של שפע אפשרויות, אין ספק כי התחום של השקעות נדל"ן מעבר לים הפך לנגיש יותר מאי פעם, הן בשל חברות מובילות אשר הוקמו כאן בישראל ומתמחות בתחום לצד שפע של אתרים מהם ניתן לקבל מידע, וליישם אותו בשטח לכדי קבלת החלטה. אתר כמו למשל נדל"ן גלובלי מהווה כר פורה של ידע עדכני בתחום, כאשר דרך האתר ניתן לקבל מידע מהימן לצד מדריכים וכן טיפים שנכתבו ונערכו על ידי מיטב המומחים, לצד יכולת לפנות דרך האתר למומחים בתחום אשר ילוו אתכם בדרך. מדובר ביתרון משמעותי מאוד בעבור קהל המשקיעים שכבר מנוסה בתחום השקעות נדל"ן כאן בישראל, מה שיוצר הזדמנות ליצירה של קרקע פורייה לקבלת החלטות אשר דרכה תוכלו לא רק להעמיק את הידע בתחום, אלא להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו מחזיקים בנכסים מעבר לים.

למעשה, אחת מהסיבות להשקעה מסיבית של ישראלים בתחום הנדל"ן מעבר לים נובעת בין היתר מתוך הבנה כי המעטפת המקצועית כמו גם היכולת לקבל גישה לנכסים אטרקטיביים באירופה, אוסטרליה, דובאי ועוד היא קרובה יותר מאי פעם, מה שיוצר ביקוש גבוה להשקעות מהסוג הזה. כאשר לוקחים בחשבון גם את תנאי המימון הנוחים בעבור משקיעים זרים, אי תשלום מס הרכישה במדינות כמו דובאי למשל לצד עלייה עקבית במחירי הדיור כאן בישראל, ניתן לומר כי מדובר בנוסחה אשר הופכת את עולם ההשקעות מעבר לים למשחק פתוח לכולם, בין אם מדובר במשקיעים ותיקים ובין אם מדובר במשקיעים צעירים שרוצים להצטרף למועדון.

עליית מחירי הדיור בישראל – פרמטר משמעותי לנהירת המשקיעים

אחת מהסיבות המרכזיות לנהירה של משקיעים מעבר לים מבוססת בין היתר על המצב כאן בישראל. ידוע לכל כי מחירי הדיור כאן עלו באופן דרמטי בעשור החולף, לצד מדיניות מיסוי ממשלתית אשר יוצרת בעבור משקיעים קושי רב בהשלמת עסקאות נדל"ן. כאשר לוקחים בחשבון כי התשואות בישראל מהשכרה של דירה היא נמוכה באופן משמעותי מאשר בחו"ל, אין ספק כי מדובר בשוק אשר הופך לקורץ יותר בעבור קהל המשקיעים שרוצה ויכול לקבל תשואות יציבות שעשויות להגיע גם לעשרות אחוזים. זאת ועוד, בחלק גדול מהמדינות יש מדיניות מיסוי חיובית מאוד כלפי זרים ואף הטבות, כמו למשל קבלת אזרחות במידה ורוכשים נכס בקפריסין.

לסיכום

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע את כספכם בנדל"ן מעבר לים, זאת בעקבות עליית מחירי הדיור העקביים כאן בישראל, שפע של אפשרויות מבחינת רכישה של נכסים המיועדים למגורים או לתיירות לצד יכולת לקבל מעטפת מלאה מצד מומחים לתחום, כחלק מקבלת החלטות מושכלת. גם עם הון עצמי יחסית נמוך אפשר להשקיע ולרכוש נכס הרשום על שמכם בחו"ל, ועל כן אם אתם שוקלים את להשקיע, זה הזמן להיכנס לאתר נדל"ן גלובלי מתוך מטרה להצטרף לקהילה הולכת וצומחת של משקיעי נדל"ן בחו"ל.

נגישות