לוגו

עידו עוז מלווה אתכם כל הדרך לבחירה הנכונה: כל הסיבות להיעזר ביועץ משכנתאות לפני לקיחת משכנתא

לקיחת משכנתא היא החלטה משמעותית שיכולה להיות בעלת השפעה מתמשכת על הרווחה הכלכלית שלכם. הסיבה לכך נובעת בשל העובדה כי מדובר במחויבות ארוכת טווח הדורשת שיקול דעת ותכנון מדוקדקים שיכולים להתבצע במסגרת של ליווי מקצועי המתבצע בין היתר על ידי יצירת קשר עם יועץ משכנתאות. מדוע כדאי להיעזר בשירות לפני לקיחה של משכנתא? בסיוע מצד עידו עוז, מומחה למשכנתאות איגדנו בעבורכם את הסיבות הבולטות.

בירור צרכים לטובת בחירה של מסלול משכנתא בהתאמה אישית

יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע שקיבל הכשרה מקצועית, לטובת סיוע ליחידים ולמשפחות לנווט בתהליך קבלת הלוואת משכנתא. במסגרת התפקיד כפי שמסביר עידו עוז, יועץ המשכנתאות מתחיל את תהליך הליווי באמצעות בירור צרכים וכן הבנה מעמיקה לגבי המצב הפיננסי של הלווים, מתוך מטרה למצוא את תנאי המשכנתא הטובים ביותר שיתאימו לצרכים, ולהון הראשוני. לצד זה, יועצי משכנתאות יכולים לסייע גם ללווים המתקשים בתשלומי המשכנתא שלהם.רק לאחר בירור הצרכים, גובה ההון הראשוניוכן בחינת התנאים, ניתן יהיה להתאים את המשכנתא האטרקטיבית ביותר.

שינוי תנאי המשכנתא

היועץ יכול לעבוד עם המלווה כדי לנסות לשנות את תנאי ההלוואה או למצוא פתרונות אחרים, כמו למשל מחזור של משכנתא קיימת. בשל הכישורים המקצועיים וכן הידע הנרחב של יועצי משכנתאות, יועץ מומחה ובעל ניסיון עשיר יכול גם יכולים לסייע באפשרויות מימון מחדש להפחתת הריבית והתשלומים החודשיים. מאחר ומדובר בקבלת החלטה משמעותית לגבי העתיד שלכם, עידו עוז ממליץ לפנות ליועץ משכנתאות המחזיק ברישיון בתחום, מאחר ומדובר בהזדמנות מצוינת לקבל את המעטפת הנכונה לטובת שינוי של משכנתא קיימת, בהתאם לצרכים ולהון העצמי של כל לקוח, באופן פרטני ועם שימת דגש על שקיפות מלאה לכל אורך הדרך, עוד לפני קבלת המשכנתא וגם בעת מצב שבו נדרש לשנות את התנאים, כמו  למשל בעקבות הנחייה מצד בנק ישראל להעלאת הריבית.

מעטפת מקצועית לכל אורך הדרך

יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע שמכיר היטב את תהליך לקיחת המשכנתא, ויכול להדריך אתכם בתהליך, מה שהופך אותו להרבה פחות מבלבל או מלחיץ, כפי שחווים אותו לא מעט ישראלים שמחליטים לרכוש נכס. יועץ משכנתא יכול לעזור לכם להבין את סוגי המשכנתאות המוצעות על ידי הבנקים כמו משכנתא בריבית קבועה או צמודה למדד, כמו גם הלוואות במסגרת של הלוואות בערבות המדינה שיכולות לסייע לטובת הפחתה של ההון העצמי הנדרש, ובהתאם לכך גם גובה לקיחת המשכנתא. יועץ מומחה למשכנתאות יכול לעזור בתהליך של קבלת החלטות, וזאת לאחר ביצוע של חקר שוק מקיף וכן השוואה בין הבנקים, כחלק ממעטפת מקצועית אותה אתם מקבלים לכל אורך הדרך, החל מהשלב הראשוני ועד לאישור המשכנתא.

לסיכום

החלטה לגבי קבלת משכנתא היא ההחלטה החשובה ביותר בחיים של ציבור רוכשי הדירות, בין אם מדובר בנכס למגורים או נכס למטרות השקעה. יצירת קשר עם יועץ משכנתאות מומחה או חברה המתמחה בתחום ואשר מעסיקה יועצי משכנתאות במשרה מלאה יכול לסייע לכם לנווט בתהליך הארוך של לקיחת המשכנתא, למצוא את אפשרויות המשכנתא הטובות ביותר, לחסוך כסף בעקבות ניהול משא ומתן אל מול הבנקים כאשר יועץ המשכנתאות מייצג אתכם, וכן למצוא פתרונות אם אתם מתמודדים עם קשיים כלכליים. מדובר משאב יקר ערך שיכול לעזור לכם  להשיג את המטרה של בעלות על בית, במסגרת של ליווי וסיוע המתבצע בהתאם לניסיון העשיר של היועץ.

נגישות